0 Kč
Letní pneumatika Stature H/T od tchajwanského výrobce Gripmax byla vyvinuta pro SUV a 4×4 vozidla. Nabízí pevnou konstrukci, vyšší komfort a lepší rozptyl vody pro co nejbezpečnější jízdu na mokru.
Běhoun Stature H/T obsahuje speciální konstrukci a zkosenou náběžnou hranu, díky čemuž dosahuje nižší hlučnosti během jízdy. Pneumatika tak nabízí celkově vyšší jízdní komfort, a to jak v nízkých, tak i ve vysokých rychlostech.
Pevná konstrukce a robustní středové žebro letní pneumatiky Stature H/T zvyšují její jízdní výkon a celkovou odolnost a životnost. Bezpečná jízda na mokru a obecné snížení rizika aquaplaningu je zde navíc zajištěno vyšší kapacitou rozptylu vody během jízdy.
Společnost Gripmax Tyre vyrábí letní, zimní a celoroční pneumatiky pro nejrůznější typy vozidel včetně SUV, 4×4 a lehkých nákladních automobilů. Jedná se o tchajwanského výrobce působícího na asijském, jihoamerickém a středovýchodním trhu.
Ostatní pneumatiky v rozměru 255/40 R20 101W si můžete zobrazit zde »
4 738 Kč za kus
5 191 Kč za kus
5 356 Kč za kus
2 621 Kč za kus
6 096 Kč za kus
4 845 Kč za kus
6 488 Kč za kus
4 300 Kč za kus
© 2020 Pneuprodejna.cz
vytvořilo intencio s.r.o.